Εορτασμός της Eθνικής Eπετείου της 28ης Οκτωβρίου
![](https://i1.wp.com/14irakleiou.mysch.gr/site/wp-content/uploads/2020/03/greek16.jpeg?resize=360%2C350)
Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες, Οι εκδηλώσεις για την επέτειο της Εθνικής Εορτής της 28ης Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθούν εντός του κάθε τμήματος, την Τρίτη 27/10/2020, τις πρώτες δύο διδακτικές ώρες χωρίς την παρουσία γονέων/κηδεμόνων. Ώρα προσέλευσης μαθητών/τριών 8:00 – 8:15 Ώρα αποχώρησης μαθητών/τριών 10:00. Δε θα λειτουργήσει το Ολοήμερο και η Πρωινή Ζώνη.…